alebo nájdi dovolenku:Silvester 2017/2018Japonská keramika

Navigácia: Kuchárske potreby > Varenie >
Kategórie (6):
Produkty v kategórii Varenie (986) :
Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 70 % kakaa 1 kg

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 70 %. Vyhovuje každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vysoký obsah kakaa zaručuje veľmi intenzívny čokoládovú chuť vašich cukrárskych výtvorov. Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém. Zloženie: kakaové bôby (min. 70 %), cukor (28%), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko (0,5%), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt.  Obsah tuku: 39 % Spôsob skladovania: na suchom mieste pri teplote medzi 16 - 18° C po dobu max. 14 mesiacov. Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec.  Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Callebaut teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.  

Cena: 15.99 € s DPH

Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 53 % kakaa 1 kg

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 53 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti a využitie a konzistentnú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovanie chuti a zaručuje, že kakao neprebije ostatné chute vašich cukrárskych výtvorov. Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horká čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 52 %), kakaové maslo, cukor (45,6 %), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Obsah tuku: 35 % Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 °C po dobu max. 14 mesiacov. Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Obsah balenia: 1 kg Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.    

Cena: 14.99 € s DPH

Čokoláda mliečna Tropilia 29% kakaa 1kg

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Mliečne čokoládové dukátiky Tropilia Milk s obsahom kakaa 29 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovanie chuti a zaručuje, že kakao a horkosť čokolády neprebije ostané chute vašich cukrárskych výtvorov. Mliečne čokoládové dukátiky využijete všade tam, kde potrebujete jemnejšiu chuť. Možnosť využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horká čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém Zloženie: kakaové bôby (min. 29 %), kakaové maslo, emulgátoy (sójový lecitín), sušené mlieko, prírodný vanilkový extrakt Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštatnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 14 mesiacov  Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec Obsah balenia: 1 kg Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 14.99 € s DPH

Biela čokoláda biela Tropilia Valrhona 26% kakaa 1kg

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Biele čokoládové dukátiky Tropilia Ivoive s obsahom kakaa 26 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti a konzistentnú kvalitu a chuť. Biele čokoládové dukátiky využijeme všade tam, kde potrebujeme jemnejšiu chuť a bielu farbu. V chuti poznáte nádych karamelu, vanilky a jemné tóny sladeného kondenzovaného mlieka.  Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzliny a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 26 %), čisté kakaové maslo, cukor, emulgátor ( sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 12 mesiacov. Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Obsah balenia: 1 kg Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.     

Cena: 13.99 € s DPH

Callebaut horká čokoláda 1 kg

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická čokoláda Callebaut s vyváženou horkou chuťou kakaa a ideálnou viskozitou. Tentoraz aj vo výhodnom balení 1 kg. Vhodná na výrobu ozdôb, praliniek, poťahovanie a na prípravu horúceho čokoládového nápoja. Obsah kakaa: minimálne 54,5% Zloženie: čokoláda poleva (obsah kakaa min. 54,5%), kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sójový lecitín Alergény: môže obsahovať stopy sóje, orechov a sušeného mlieka  

Cena: 13.59 € s DPH

Mliečna čokoláda Callebaut 33,6 % 1 kg

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická čokoláda Callebaut mliečna 33,6 %, krémová s jemnou príchuťou karamelu, s ideálnou viskozitou pre prípravu praliniek a celej rady dezertov. Je dodávaná vo forme drobných dukátikov. Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, kakaový prášok, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín Alergény: môže obshahovať stopy sóji, orechov a sušeného mlieka Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Callebaut teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 13.59 € s DPH

Biela čokoláda Callebaut 28 % 1 kg

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická biela čokoláda Callebaut s vyváženou mliečnou chuťou a s ideálnou viskozitou pre prípravu praliniek a iných sladkých dezertov. Tentokrát aj v balení 1 kg. Je možné použiť napríklad pre výrobu čokoládovej peny (mousse), čokoládovej omáčky, zmrzliny sorbetov, horúcej čokolády, čokoládových čokolád alebo čokoládových krémov. Túto čokoládu je potrebné skladovať na suchom mieste pri konštantnej teploty medzi 16 - 18°C po dobu max. 14 mesiacov. Zloženie: Obsah kakaové hmoty min. 28 %, cukor, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, sušená srvátka, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), aróma. Alergény: môže obsahovať stopy sóje, orechov a sušeného mlieka  

Cena: 13.59 € s DPH

Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 70 % 500 g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 70%. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vysoký obsah kakaa zaručuje veľmi intenzívnu čokoládovú chuť vašich cukrárskych výtvorov. Možnosť využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horká čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém. Zloženie: kakaové bôby (min. 70 %), cukor (28 %), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko (0,5 %), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Obsah tuku: 39 % Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16-18°C po dobu max. 14 mesiacov.  Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 7.99 € s DPH

Čokoláda mliečna Tropilia Valrhona 29 % 500g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

 Mliečne čokoládové dukátiky Tropila Milk s obsahom kakaa 29 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovanie chuti a zaručuje, že kakao a horkosť čokolády neprebije ostatné chute vašich cukrárskych výtvorov. Mliečne čokoládové dukátiky využijete všade tam, kde potrebujete jemnejšiu chuť.  Možnosť využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmzrlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém Zloženie: kakaové bôby (min. 29%), kakaové maslo, cukor, emulgátory (sójový lecitín), sušené mlieko, prírodný vanilkový extrakt Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 14 mesiacov.    Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec.  Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 7.99 € s DPH

Čokoláda biela Tropilia Valrhona 26% kakaa 500g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Biele čokoládové dukátiky Tropilia Ivoire s obsahom kakaa 26 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Biele čokoládové dukátiky využijete všade tam, kde potrebujete jemnejšiu chuť a bielu farbu. V chuti poznáte nádych karamelu, vanilky a jemné tóny sladeného kondenzovaného mlieka. Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 26 %), čisté kakaové maslo, cukor, emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 12 mesiacov. Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.  

Cena: 7.99 € s DPH

Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 53 % kakaa 500 g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 53 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovacie chuti a zaručuje, že kakao neprebije ostatné chute vašich cukrárskych výtvorov.  Možnosti využitia: čokoládová pena ( mousse), čokoládová omáčka, zmzrlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 52 %), kakaové maslo, cukor (45,6 %), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Obsah tuku: 35 % Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 14 mesiacov. Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 7.39 € s DPH

Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 53 % kakaa 300 g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 53 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovacie chuti a zaručuje, že kakao neprebije ostatné chute vašich cukrárskych výtvorov.  Možnosti využitia: čokoládová pena ( mousse), čokoládová omáčka, zmzrlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 52 %), kakaové maslo, cukor (45,6 %), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Obsah tuku: 35 % Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 14 mesiacov. Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 4.99 € s DPH

Čokoláda tmavá Tropilia Valrhona 70% kakaa 300g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Tmavé čokoládové dukátiky Tropilia Dark s obsahom kakaa 70%. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Vysoký obsah kakaa zaručuje veľmi intenzívnu čokoládovú chuť vašich cukrárskych výtvorov.  Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém. Zloženie: kakaové bôby (min. 70%), cukor (28%), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko (0,5%), emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt. Obsah tuku: 39% Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18° C po dobu max. 14 mesiacov. Alergény: sója, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 4.99 € s DPH

Čokoláda mliečna Tropilia Valrhona 29 % 300g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Mliečne čokoládové dukátiky Tropila Milk s obsahom kakaa 29 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentú kvalitu a chuť. Vyvážený obsah kakaa je veľmi vhodný pre kombinovanie chuti a zaručuje, že kakao a horkosť čokolády neprebije ostatné chute vašich cukrárskych výtvorov. Mliečne čokoládové dukátiky využijete všade tam, kde potrebujete jemnejšiu chuť.  Možnosť využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmzrlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém Zloženie: kakaové bôby (min. 29%), kakaové maslo, cukor, emulgátory (sójový lecitín), sušené mlieko, prírodný vanilkový extrakt Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 14 mesiacov.    Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec.  Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 4.99 € s DPH

Čokoláda biela Tropilia Valrhona 26% kakaa 300g

Značka: Valrhona

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Biele čokoládové dukátiky Tropilia Ivoire s obsahom kakaa 26 %. Vyhovujú každodenným potrebám šefcukrárov i cukrárskych amatérov a nadšencov. Ľahko sa používajú, majú široké možnosti využitia a konzistentnú kvalitu a chuť. Biele čokoládové dukátiky využijete všade tam, kde potrebujete jemnejšiu chuť a bielu farbu. V chuti poznáte nádych karamelu, vanilky a jemné tóny sladeného kondenzovaného mlieka. Možnosti využitia: čokoládová pena (mousse), čokoládová omáčka, zmrzlina a sorbety, horúca čokoláda, čokoládová poleva alebo čokoládový krém.  Zloženie: kakaové bôby (min. 26 %), čisté kakaové maslo, cukor, emulgátory (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt Spôsob skladovania: na suchom mieste pri konštantnej teplote medzi 16 - 18 ° C po dobu max. 12 mesiacov. Alergény: sója, sušené mlieko, môže obsahovať stopy orechov a vajec. Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Valrhona teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.  

Cena: 4.99 € s DPH

Mliečna čokoláda Callebaut 33,6 % 300g

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická čokoláda Callebaut mliečna, krémová s jemnou príchuťou karamelu, s ideálnou viskozitou na prípravu praliniek a celej rady dezertov. Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, kakaový prášok, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín. Obsah kakaovej sušiny min. 33,6% Alergény: môže obsahovať stopy sóje, orechov a sušeného mlieka Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Callebaut teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochopenie.

Cena: 4.39 € s DPH

Tmavá čokoláda Callebaut 300g

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická čokoláda Callebaut s vyváženou horkou chuťou kakaa, s ideálnou viskozitou. Vhodná na výrobu ozdôb, praliniek, poťahovanie a na prípravu horúceho čokoládového nápoja. Obsah kakaa: minimálne 54% Zloženie: čokoláda poleva (obsah kakaa min. 54%), kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sójový lecitín Alergény: môže obsahovať stopy sóje, orechov a sušeného mlieka Upozornenie: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Callebaut teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanou v priehľadnom obale. Kvalita čokolády sa týmto procesom nijak nemení. Ďakujeme za pochoponie.

Cena: 4.39 € s DPH

Biela čokoláda Callebaut 28% 300 g

Značka: Callebaut

Kategória: Potraviny | Čokoláda a sladké | Čokoláda a kakao | Čokoláda na varenie

Popis:

Pravá belgická biela čokoláda Callebaut s vyváženou mliečnou chuťou a s ideálnou viskozitou pre prípravu praliniek a iných sladkých dezertov. Tentokrát aj v balení 1 kg. Je možné použiť napríklad pre výrobu čokoládovej peny (mousse), čokoládovej omáčky, zmrzliny sorbetov, horúcej čokolády, čokoládových čokolád alebo čokoládových krémov. Túto čokoládu je potrebné skladovať na suchom mieste pri konštantnej teploty medzi 16 - 18°C po dobu max. 14 mesiacov. Obsah kakaa min. 28% Zloženie: cukor, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, sušená srvátka, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), aróma. Alergény: môže obsahovať stopy sóje, orechov a sušeného mlieka UPOZORNENIE: Čokoládu objednávame vo veľkom 10 kg balení a sami ju vákuovo balíme do menších balíčkov. Čokoládu Callebaut teda neobdržíte v originálnom balení, ale zavákuovanú v priehliadnom plastovom obale. Kvalita čokolády s týmto procesom niekom nemení. Ďakujeme za pochopenie.

Cena: 4.39 € s DPH

BIO puding bez lepku marhuľový Amylon 40 g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | BIO pudingy

Popis:

POPIS Marhuľový pudingový prášok od výrobcu Amylon je bez lepku a v BIO kvalite. Výrobok pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Puding Amylon neobsahuje žiadne farbivá. Marhuľový puding má lahodnú marhuľovú chuť a obsahuje kúsky ovocia. Tento pudingový prášok sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, na spestrenie raňajkovej kaše alebo na prípravu zdravých svačiniek. BIO puding Amylon je možné pripravovať z rôznych druhov mliek teda nielen kravského, ale tiež napríklad sójového, mandľového atď. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, BIO sušené marhule (8 %), prírodná aróma Hmotnosť: 40 g Príchuť: marhuľa Neobsahuje lepok! Vhodné pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov PRAKTICKÉ RADY Návod na prípravu: Z odmeraného 1/2 mlieka odlejeme asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zahrievame k varu, Do zvyšku mlieka vsypeme obsah sáčka. Dobre rozmiešanú zmes nalejeme do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varíme asi 2 minúty.  TIP: Puding je možné uvariť s rôznymi druhmi mlieka (sójovým, mandľovým,...) Hotový puding je určený k rychlej spotrebe. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.89 € s DPH

BIO puding bez lepku jahodový Amylon 40 g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | BIO pudingy

Popis:

POPIS Jahodový pudingový prášok od výrobcu Amylon je bez lepku a v BIO kvalite. Výrobok pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Puding Amylon neobsahuje žiadne farbivá. Jahodový puding, ktorý je vyrobený z BIO sušených jahôd, má výraznú sviežu chuť a príjemnú farbu vďaka červenej farbe. Tento pudingový prášok sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, na spestrenie raňajkovej kaše alebo na prípravu zdravých svačiniek. BIO puding Amylon je možné pripravovať z rôznych druhov mliek teda nielen kravského, ale tiež napríklad sójového, mandľového atď. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, BIO sušené jahody (6 %), Farbivo: BIO sušená červená repa, prírodná jahodová aróma Hmotnosť: 40 g Príchuť: jahodová Alergény: - Neobsahuje lepok! Vhodné pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov PRAKTICKÉ RADY Návod na prípravu: Z odmeraného 1/2 mlieka odlejeme asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zahrievame k varu, Do zvyšku mlieka vsypeme obsah sáčka. Dobre rozmiešanú zmes nalejeme do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varíme asi 2 minúty.  TIP: Puding je možné uvariť s rôznymi druhmi mlieka (sójovým, mandľovým,...) Hotový puding je určený k rychlej spotrebe. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.89 € s DPH

AMYLON Puding matcha s príchuťou ananásu bez lepku BIO 40 g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | BIO pudingy

Popis:

POPIS Matcha pudingový prášok od výrobcu Amylon je bez lepku a v BIO kvalite. Výrobok pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Puding Amylon neobsahuje žiadne farbivá ani lepok. Puding zo sušeného čaju matcha s príchuťou ananásu vás prekvapí netradičnou chuťou a ozvláštni váš dezert. Tento pudingový prášok sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, na spestrenie raňajkovej kaše alebo na prípravu zdravých svačiniek. BIO puding Amylon je možné pripravovať z rôznych druhov mliek teda nielen kravského, ale tiež napríklad sójového, mandľového atď. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, BIO mletý čaj matcha (5 %), prírodná aróma Hmotnosť: 40 g Príchuť: matcha Alergény: - Neobsahuje lepok! Vhodné pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1493 kJ / 352 kcal Tuky: < 0,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1 g Sacharidy: 85 g  z toho cukry: < 0,5 g Bielkoviny: 1,1 g Soľ: 0,02 g PRAKTICKÉ RADY Návod na prípravu: Z odmeraného 1/2 mlieka odlejeme asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zahrievame k varu, Do zvyšku mlieka vsypeme obsah sáčka. Dobre rozmiešanú zmes nalejeme do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varíme asi 2 minúty.  TIP: Puding je možné uvariť s rôznymi druhmi mlieka (sójovým, mandľovým,...) Hotový puding je určený k rychlej spotrebe. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.89 € s DPH

BIO puding bez lepku vanilkový Amylon 40 g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | BIO pudingy

Popis:

POPIS Vanilkový pudingový prášok od výrobcu Amylon je bez lepku a v BIO kvalite. Výrobok pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Puding Amylon neobsahuje žiadne farbivá. Vanilkový puding má lahodnú a intenzívnu vanilkovú chuť, keďže je vyrobený z mletej vanilky a extraktu z pravej vanilky v BIO kvalite. Tento pudingový prášok sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, na spestrenie raňajkovej kaše alebo na prípravu zdravých svačiniek. BIO puding Amylon je možné pripravovať z rôznych druhov mliek teda nielen kravského, ale tiež napríklad sójového, mandľového atď. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, BIO mletá vanilka (1,5 %), vanilkový extrakt Hmotnosť: 40 g Príchuť: vanilka Neobsahuje lepok! Vhodné pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov PRAKTICKÉ RADY Návod na prípravu: Z odmeraného 1/2 mlieka odlejeme asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zahrievame k varu, Do zvyšku mlieka vsypeme obsah sáčka. Dobre rozmiešanú zmes nalejeme do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varíme asi 2 minúty.  TIP: Puding je možné uvariť s rôznymi druhmi mlieka (sójovým, mandľovým,...) Hotový puding je určený k rychlej spotrebe. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.59 € s DPH

Amylon Puding čokoládový Amylon 40g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | BIO pudingy

Popis:

POPIS Čokoládový pudingový prášok od výrobcu Amylon je bez lepku a v BIO kvalite. Výrobok pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Puding Amylon neobsahuje žiadne farbivá. Čokoládový puding, ktorý je vyrobený z kakaového prášku v BIO kvalite má znížený obsah tuku a okúzli vás dokonalou čokoládovou chuťou. Tento pudingový prášok sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, na spestrenie raňajkovej kaše alebo na prípravu zdravých svačiniek. BIO puding Amylon je možné pripravovať z rôznych druhov mliek teda nielen kravského, ale tiež napríklad sójového, mandľového atď. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, BIO kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (min. 20 %) Hmotnosť: 40 g Príchuť: čokoládová Neobsahuje lepok! Vhodné pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1405 kJ / 331 kcal Tuky: 2,3 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,4 g Sacharidy: 73 g  z toho cukry: < 0,5 g Bielkoviny: 4,8 g Soľ: 0,03 g PRAKTICKÉ RADY Návod na prípravu: Z odmeraného 1/2 mlieka odlejeme asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zahrievame k varu, Do zvyšku mlieka vsypeme obsah sáčka. Dobre rozmiešanú zmes nalejeme do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varíme asi 2 minúty.  TIP: Puding je možné uvariť s rôznymi druhmi mlieka (sójovým, mandľovým,...) Hotový puding je určený k rychlej spotrebe. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.49 € s DPH

Kokosový cukor BIO 300 g

Značka: The Coconut Company

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Cukry

Popis:

POPIS Prírodný kokosový cukor, nerafinový je získavaný z miazgy kvetov kokosových pálm. Vďaka šetrnému zahrievaniu, pri ňom miazga získava typickú hnedú farbu a tvorí kryštáliky, zachováva vitamíny a minerály, ktorými kokosové kvety oplývajú. Je to prírodná náhrážka rafinovaných cukrov a umelých sladiel v tej najčistejšej podobe. Vďaka obzvlášť nízkemu glykemickému indexu je vhodný pre všetky, kto si musí, alebo chcú si strážiť hladinu krvného cukru. Obal je uzatvárateľný. Špecifikácie Zloženie: 100% bio certifikované kryštáliky kokosového cukru získavané zo surové kokosové miazgy Hmotnosť: 300 g Minimálna trvanlivosť: august 2017 Krajina pôvodu: Filipíny NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 3682 kJ / 880 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 100 g z toho cukry: 100 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g praktické rady Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. PO otvorení sáčok opäť uzatvorte. Čo ďalej? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné podobné výrobky.

Cena: 7.39 € s DPH

BIO vanilkový cukor Amylon 20 g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Cukry

Popis:

POPIS BIO vanilkový cukor Amylon vznikol v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom a je vyrobený v BIO kvalite. Je vyrobený z BIO trstinového cukru a z pravej vanilky v BIO kvalite. Vďaka tomu má silnú vanilkovú arómu a bohatú vanilkovú chuť. Vanilkový cukor slúži ako prísada na pečenie a používa sa pre zvýraznenie chuti kysnutých, trených či piškótových ciest. Tiež sa pridáva do krémov, tvarohov, zmrzlín a kokteilov. Môžete s ním však aj posypať hotový koláč, palacinky alebo kašu. Ochuťte vaše dezerty alebo spestrite pečenie BIO vanilkovým cukrom Amylon, ktorý prevonia vašu kuchyňu a dodá múčnikom príjemný vanilkový nádych. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO trstinový cukor, BIO vanilka mletá (1,5 %) Hmotnosť: 20 g Alergény:  môže obsahovať stopy mlieka a vajec Trvanlivosť: do 24 mesiacov PRAKTICKÉ RADY Návod na použitie: Na posypanie múčnikov zmiešajte obsah sáčku o 7 lyžíc práškového cukru.  ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.35 € s DPH

AMYLON Škoricový cukor bio 20g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Cukry

Popis:

   POPIS BIO škoricový cukor Amylon vznikol v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom a je vyrobený v BIO kvalite. Je vyrobený z BIO trstinového cukru a z mletej škorice v BIO kvalite. Vďaka tomu má silnú škoricovú arómu a bohatú škoricovú chuť. Škoricový cukor slúži ako prísada na pečenie a používa sa pre zvýraznenie chuti kysnutých, trených či piškótových ciest. Tiež sa pridáva do krémov, tvarohov, zmrzlín a kokteilov. Môžete s ním však aj posypať hotový koláč, palacinky alebo kašu. Ochuťte vaše dezerty alebo spestrite pečenie BIO škoricovým cukrom Amylon, ktorý prevonia vašu kuchyňu a dodá múčnikom príjemný škoricový nádych. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO trstinový cukor, BIO mletá škorica (min. 14%) Hmotnosť: 20 g Alergény:  môže obsahovať stopy mlieka a vajec Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1464 kJ / 344 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 86 g  z toho cukry: 86 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.35 € s DPH

AMYLON Citrónový cukor bio 20g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Cukry

Popis:

   POPIS BIO citrónový cukor Amylon vznikol v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom a je vyrobený v BIO kvalite. Je vyrobený z BIO trstinového cukru a zo sušenej citrónovej kôry v BIO kvalite. Vďaka tomu má sviežu citrónovú vôňu a chuť. Citrónový cukor slúži ako prísada na pečenie a používa sa pre zvýraznenie chuti kysnutých, trených či piškótových ciest. Môžete s ním ochutiť krémy, zmrzliny, dezerty, nápoje a je skvelý na polevy. Ochuťte vaše dezerty alebo spestrite pečenie BIO citrónovým cukrom Amylon, ktorý prevonia vašu kuchyňu a dodá múčnikom príjemný exotický citrónový nádych. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO trstinový cukor, BIO sušená mletá citrónová kôra (2,5 %), citrónová aróma Hmotnosť: 20 g Alergény:  môže obsahovať stopy mlieka a vajec Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1673 kJ / 394 kcal Tuky: < 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1 g Sacharidy: 98,2 g  z toho cukry: 96,2 g Bielkoviny:  0,2 g Sľi: < 0,1 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.35 € s DPH

Amylon Bio kypriaci prášok do perníka Amylon 18g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Kypriace prášky

Popis:

POPIS BIO kypriaci prášok do perníka od výrobcu Amylon je bez lepku, bezfosfátový je vyrobený zo surovín v BIO kvalite. Jedná sa o produkt, ktorý vznikol podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Kypriaci prášok do perníka je skvelým pomocníkom pri pečení a je nepostrádateľným pomocníkom pri pečení perníkových múčnikov. Cesto s kypriacim práškom spracovávajte rýchlo, aby prášok začal pôsobiť až po vložení do rúry.  ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, kypriace látky (vinany draselné, uhličitany sodné), BIO perníkové korenie (škorica Cassia BIO, klinček BIO, aníz, BIO, kardamon BIO, koriander BIO) Hmotnosť: 18 g Alergény: - Neobsahuje lepok. Vhodné aj pre alergikov. Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1048 kJ / 247 kcal Tuky: 1,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g Sacharidy: 55 g z toho cukry: 6,2 g Bielkoviny: 1,3 g Soľ: 15,4 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.49 € s DPH

Amylon Bio kypriaci prášok do pečiva Amylon 12g

Značka: Amylon

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Kypriace prášky

Popis:

   POPIS BIO kypriaci prášok do pečiva od výrobcu Amylon je bez lepku a je bezfosfátový. Je vyrobený zo surovín v BIO kvalite. Jedná sa o produkt, ktorý vznikol podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Kypriaci prášok je skvelým pomocníkom pri pečení. Pridáva sa do krehkého a piškótového cesta ale tiež napríklad do lievancov. Cesto s kypriacim práškom spracovávajte rýchlo, aby prášok začal pôsobiť až po vložení do rúry.  ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: BIO kukuričný škrob, kypriace látky (vinany draselné, uhličitany sodné) Hmotnosť: 12 g Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka a vajec Neobsahuje lepok. Trvanlivosť: do 24 mesiacov NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 705 kJ / 166 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 41 g z toho cukry: 0 g Bielkoviny:  0,1 g Soľ: 15,4 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Amylon alebo na ďalšie podobné produkty.

Cena: 0.20 € s DPH

Múka na pizzu Tre Mulini 1 kg

Značka: Tre Mulini

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Múky

Popis:

POPIS Milujete domácu pizzu? Tak práve bez tejto múky nikdy nedosiahnete správneho výsledku! Táto múka je hladká, pšeničná, typu 00, bez ďalších prísad a výborne sa hodí na prípravu pizze či domáceho pečiva. špecifikácie Zloženie: pšeničná múka  Hmotnosť: 1 kg Alergény: lepok NUTRIČNÍ A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1423 kJ / 336 kcal Tuky: 1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 69,2 g z toho cukry: 0,5 g Bielkoviny:  11,1 g Soľ: 0,005 g Vláknina: 2,5 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ďalšie výrobky Tre Mulini alebo na podobné produkty.

Cena: 2.19 € s DPH

Múka na cestoviny Tre Mulini 1kg

Značka: Tre Mulini

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Múky

Popis:

POPIS Milujete domáce talianske cestoviny? Tak práve bez tejto múky nikdy nedosiahnete toho správneho výsledku. Táto múka je biela pšeničná, pripravená špeciálne pre výrobu cestovín, zomletá z tvrdej pšenice, bez ktorej sa nezaobídete pri príprave domácich cestovín. špecifikácie Zloženie: pšeničná múka  Hmotnosť: 1 kg Alergény: lepok NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1458 kJ / 344 kcal Tuky: 1,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g Sacharidy: 70 g z toho cukry: 1 g Bielkoviny:  10,8 g Soľ: 0 g Vláknina: 5 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ďalšie výrobky Tre Mulini alebo na podobné produkty.

Cena: 2.19 € s DPH

Ryžová múka Cock Brand 400 g

Značka: Cock Brand

Kategória: Potraviny | Prísady na varenie a pečenie | Múky

Popis:

POPIS Ryžová múka je skvelou ingredienciou do vašej kuchyne. Nebojte sa vymeniť klasickú bielu múku za túto ryžovú. Je vhodná pre bezlepkovú diétu. S ryžovou múkou si ľahko pripravíte vaše obľúbené sladké i nepečené dezerty. Omáčky vám zahustí jedna báseň.  Pri pečení s doporučuje miešať ešte s jedným druhom múky (kukuričná, pohánková...) špecifikácie Zloženie: 98 % ryža, 2% voda Hmotnosť: 400 kg NUTRIČNé A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pre 100 gramov) Kalórie: 1459 kJ / 343 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 79 g z toho cukry: 0 g Bielkoviny:  6,8 g Soľ: 0,02 g Vláknina: 0 g ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na podobné produkty.

Cena: 2.19 € s DPH
Stránky
...Reklama: